Growth Factor 9 Nedir?

Günümüzde bir çok insan boyu ile ilgili kısalık sorunu yaşamaktadır. Özellikle ülkemizde ki boy ortalaması kadınlar da 1.60 cm civarındadır. Bu da dünya ortalamasının gerçekten altıdır ve Türk kadınları bu konu da gerçekten psikolojik sorunlar kendine güvensizlik gibi bir çok durum yaşamaktadır. Türkiye erkeklerde ise boy ortalaması 1.80 cm civarındadır. Ancak istisna kısa boylu erkekler de tabiki mevcuttur. Özellikle arkadaş ortamında alay konusu olmaktan kaçma şansları pek olmaz. Bu neden uzmanlar tarafından geliştirilmiş olan Growth Factor 9 bitkisel içerikli bir takviye ürünü ülke genelinde satışa sunulmuştur.

Bir çok kişinin boyu yetersiz beslenme yani kalsiyum eksikliğinden kaynaklanır. Ortalama 19 yaşını aşmış bir bireyin günlük minimum 1000 mg kalori tüketmesi gerekmektedir. Ancak günümüz koşullarında ve fastfood beslenme alışkanlıklarında kalsiyum genellikle hiç mevcut değildir. Bu da genç bireylerin boy gelişimi konusunda problem yaşamasına neden olur. Bireyler günlük beslenmelerine dikkat edip düzenli olarak kalsiyum tüketemezler. Bu eksikliği karşılamak için ise ek gıda takviyelerine başvurmaları gerekir. Bunun için ise en mantıklı tercih Growth Factor 9 olacaktır. Çünkü tamamen bitkisel içeriğe sahip olmasının yanı sıra beslenme uzmanların bir çoğunun da ilk önerisidir.


Bir çok ülkede satışı gerçekleştirilmekte olan Growth Factor 9 gün de 2 kere kullanılarak vücudun o eksikliğini duyduğu kalsiyum miktarını karşılar ve bunun yanı sıra bağışıklık sisteminizi de güçlendirir. Ortalama iki aylık bir kullanım ile 4 cm kadar uzama sağlanılabilir.

Ürünün kullanımın kolay olması kişileri büyük bir zahmetten kurtarır. Herkes sadece günde iki kere bu takviyeyi kullanarak bir çok ay içerisinde istediği boya ulaşabilir. Bu etki kemik gelişimi durmamış her birey için geçerlidir. Yani ortalama 19 yaşından başlayıp 35 yaşına kadar bu ürünü kullanan herkes üründen memnuniyet sağlayacaktır.