Growth Factor 9 Boy Uzatıcı Ne Kadar Etkili?

Growth factor 9 boy uzatıcı kısa boylu insanlar için çözüm niteliğinde bitkisel bir ürün. Kısa boylu olmak eskiden büyük bir problemdi ancak artık bilimin de ilerlemesiyle birlikte çıkan ürünler sayesinde boy uzatıcı tozlar, haplar çıkmaya başladı. Factor 9 da bunlardan bir tanesi. Ancak Growth factor 9’u diğerlerinden ayıran bir özellik tamamıyla bitkisel ürünlerden elde edilmesi. Bu sayede hiçbir yan etki göstermeden 2 ayda yaklaşık olarak 4 cm boy uzamasına yardımcı oluyor.

Bu kadar etkili olmasındaki en büyük neden içerisindeki bitkisel maddelerden geçiyor. Growth factor 9’un içeriği yüksek miktarda Kalsiyum, B12 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, süt tozu, kakao ve polenden oluşuyor. Özellikle vücuttaki eksik kalsiyumu dengeleyerek kemikleri güçlendirip boy uzaması konusunda yardımcı oluyor. Kullananların yorumları da ürünün gerçekten işe yaradığı yönünde gözüküyor. Yurtdışında da kullanıcıları olan bu ürün klinik testler sonucunda kanıtlanmış bir boy uzatıcı ve birçok kişinin kısa boy illetinden kurtulmasına yardımcı oluyor.

Growth Factor 9 Gerçekten Boy Uzatıyor Mu?

growth factor 9 boy uzatıcı

Evet, Factor 9 boy uzatıyor. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler, yapılan klinik testler ve yurtdışındaki kullanıcıların yorumlarına bakıldığında ürünün gerçekten işe yaradığı gözüküyor. Kullananların söylediklerine göre 2 ay gibi bir sürede 4-5 cm arasında boy uzaması gerçekleştiren ürün aynı zamanda hiçbir yan etkiye de sebep olmuyor. Growth Factor 9 kullanımı oldukça basit bir ürün olduğu için başka hiçbir şeye gerek kalmadan boy uzaması konusunda yardımcı oluyor.

Ürünün ambalajında yazan bilgilere göre günde ürünü günde en fazla 2 defa kullanmak boy uzamasına yardımcı oluyor. Fazla kullanımında sağlık problemleri yaşanılabileceği belirtiliyor. Bu nedenle her şeyde olduğu gibi growth factor kullanırken de dozunda kullanmanızda fayda var. Kutunun içerisinden çıkan poşette bulunan tozu süt veya suya karıştırarak bir sabah bir de akşam şeklinde tüketerek, günlük kalsiyum ihtiyacınızın fazlasını alarak boy uzama işlemini başlatmış oluyorsunuz. Ancak düzenli kullanım olmadığı sürece ürünün hiçbir faydası olmuyor. Bu nedenle factor 9’u aksatmadan kullanmanız gerekmekte.